Центр інновацій в електронному урядуванні відкрито у Дніпропетровському інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

21 грудня 2016 року в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України було відкрито Центр інновацій в електронному урядуванні. Захід відбувся у рамках науково-практичного семінару «Розвиток електронного урядування та електронної демократії в Україні: освітня складова».
Створення цього Центру є одним із завдань програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією, виконується Фондом Східна Європа, Фондом InnovaBridge у співробітництві з компанією SoftXpansion, Національною академією державного управління при Президентові України та Асоціацією «Міста електронного врядування».

З вітальними промовами на відкритті Центру виступили: перший заступник директора ДРІДУ НАДУ Є. І. Бородін, старший радник Швейцарського бюро співробітництва К. Діcлер, координатор проектів Швейцарського бюро співробітництва І. Постемська, менеджер програм Фонду Східна Європа О. Саєнко, директор Інституту вищих керівних кадрів НАДУ, координатор навчальної компоненти програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) А. І. Семенченко, начальник управління інформаційних технологій та електронного урядування Дніпропетровської обласної державної адміністрації Т. М. Шаповалова.
Центр інновацій в електронному урядуванні має стати осередком навчальної та наукової діяльності Інституту, де будуть розроблятися й апробуватися інноваційні підходи, здійснюватиметься навчання та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, вестиметься експертна та дорадчо-консультативна робота у сфері електронного урядування.

Також дивіться інші новини

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *