Європейський Союз: минуле – сучасне – майбутнє (до 60-річчя Римських договорів і 25-річчю Маастрихтського договору)

119 травня 2017 року в приміщені Великого сесійного залу Одеської міської ради відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Європейський Союз: минуле – сучасне – майбутнє (до 60-річчя Римських договорів і 25-річчю Маастрихтського договору)».

Організатори конференції: Одеська міська рада та Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за підтримки Представництва МЗС України в Одесі.

В роботі конференції взяли участь: керівники органів публічної влади, перші особи дипломатичних місій, акредитованих в Одесі, провідні вчені та фахівці, докторанти, аспіранти, а також слухачі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та інших міських і регіональних вузів.

На конференція з доповіддю «Європейський підхід до відкритих даних та українські реалії» виступив завідувач кафедри інформаційних технологій та систем управління Ю. Б. Пігарєв.

Також дивіться інші новини

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *