Нарада з питань розвитку електронного урядування

107 червня 2017 року у приміщенні Одеської обласної державної адміністрації відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з питань розвитку електронного урядування та реалізації спільного проекту “Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади” в Одеській області під головуванням заступника голови – керівника апарату Одеської ОДА Ігоря Ткачука. 

Членами міжвідомчої робочої групи є голова постійної комісії Одеської обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності, голова постійної комісії Одеської обласної ради з питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу, віце-президент громадської асоціації «Електронна Одещина», начальник відділу координації адміністративних послуг та інформатизації облдержадміністрації, начальник управління     комунікацій та інформаційної політики облдержадміністрації,  представники Головного управління ДМС в Одеській області, управління Держспецзв’язку в Одеській області, Головного територіального управління юстиції в Одеській області, Головного управління Держгеокадастру в Одеській області, Фонду Східна Європа. Одеський центр інновацій в електронному урядуванні представляють від Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова – керівник НВЦ ПКП та ВП
Я. Гапанович., від Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України – завідувач кафедри інформаційних технологій та систем управління Ю. Пігарєв.

Під час наради було розроблено план заходів щодо реалізації проекту електронного урядування на 2017 рік, а також обговорені проблеми фінансування цих заходів.

Були розглянуті питання про технічні пропозиції щодо автоматизації роботи “Центру надання адміністративних послуг”, створення Регіонального веб-порталу надання електронних адміністративних послуг та розробку реєстрів територіальних громад.

Також керівником апарату ОДА Ігорем Ткачуком були внесені пропозиції щодо навчання роботі з програмним забезпеченням та організації курсів підвищення кваліфікації держслужбовців у цій сфері.

Юрій Пігарєв запропонував навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування здійснювати такими напрямками: підготовка за освітньої програмою “Електронне урядування” в рамках магістерської підготовки за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”, підвищення кваліфікації в рамках програми короткострокового тематичного семінару  з питань електронного урядування та електронної демократії та модульного навчального курсу з питань електронного урядування.

Проект електронного урядування реалізується в рамках стратегічного плану голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова на 2017-2019 рр. “Розумний регіон”.

Також дивіться інші новини

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *