Про роботу навчально-наукової лабараторії “Інноваційні технології в електронному врядуванні”

1Навчально-наукова лабораторія “Інноваційні технології в електронному врядуванні” ОРІДУ НАДУ при Президентові України створена на базі кафедри інформаційних технологій та систем управління з метою впровадження технологій е-урядування та забезпечення умов для розвитку е-демократії. Основними задачами діяльності Лабораторії є підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації публічних службовців, слухачів та студентів,  суб’єктів громадськості на базі сучасних освітніх та інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), модернізація змістовної складової навчання тих, хто навчається, у сфері е-урядування та е-демократії, удосконалення навчально-методичного забезпечення спеціалізації “Електронне урядування” спеціальності “Публічне управління та адміністрування”, проведення навчально-наукових досліджень у сфері е-управління, створення технологічного та методологічного інструментарію для підвищення ефективності навчання та впровадження результатів навчально-наукових досліджень в органи публічного управління та навчальний процес інституту. Лабораторія “Інноваційні технології в електронному врядуванні” входить до складу Одеського центру інновацій в е-урядуванні.

 

З метою оприлюднення результатів роботи центру та підтримки віртуального майданчику щодо ведення дискусій, обговорення, консультування, стрічок новин, оголошень, розклад занять тощо розроблено Інтернет-ресурс за адресою: center.odessa.ua.

За невеликий час для слухачів та студентів інституту були проведені в режимі відеоконференції  наступні комунікативні заходи: “Аналіз результатів виконання програми цифрового перетворення Одеської області” (спільно з Google Україна), “Що таке Інтернет речей і чому це важливо ?” (спільно з Південноукраїнським національним університетом імені К.Д. Ушинського), “Стійкість до антибіотіків” (спільно з Google Україна у рамках заходів ВОЗ).  17 травня в рамках святкування Всесвітнього дня телекомунікацій та інформаційного суспільства відбулася Інтернет-конференція та  науково-практична конференція “Інформаційне суспільство та сталий розвиток” в яких взяли участь слухачі та студенти ОРІДУ НАДУ при Президентові України та студенти навчально-наукового інституту проблем інформаційного суспільства Одеської Національної академії зв’язку ім. О.С. Попова.

Науково-педагогічні працівники Одеського Національної академії зв’язку ім. О.С. Попова та ОРІДУ НАДУ при Президентові України брали участь у відкритті Вінницького та Волинського центрів інновацій в е-урядуванні та міжнародній науково-практичній конференції «Сутність та перспективи впровадження електронної демократії в Україні» (Вінницький національний технічний університет) в режимі відеоконференцій. У рамках школи
е-урядування для викладачів вищих навчальних закладів міста Луцьк було проведено семінар “Відкриті та великі дані”, а для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей в рамках підвищення кваліфікації – триденний короткостроковий тематичний семінар за темою: «Технології електронного урядування».

 

Також дивіться інші новини

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *