Зустріч представників Фонду Східної Європи зі студентами

ОНАС22 червня 2017 року в рамках програми підсумкової робочої наради членів Одеської регіональної групи програми EGAP “Звіт керівників центрів інновацій про виконану роботу та планування роботи на перспективу” відбулася зустріч представників Фонду Східної Європи та Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України зі студентами Одеської Національної академії зв’язку ім. О.С. Попова.

У ході зустрічі координатор компоненту 2 “Розбудова потенціалу” програми EGAP “Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади” Семенченко А.І. розповів про мету та завдання даної компоненти проекту, доповів про результати першого етапу виконання програми та окреслив план на майбутнє.

Керівник центру інноваційних технологій, сертифікації та працевлаштування  Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова Гапанович Я.В. розповів про результати міжрегіонального конкурсу стартапів “Розумні регіон, місто та навчальний заклад задля життя і розвитку громади”.

Завідувач кафедри інформаційних технологій та систем управління  Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Пігарєв Ю.Б. розповів про цифрову економіку та цифрове суспільство на прикладі досягнень країн Європейського Союзу в рамках реалізації стратегії соціально-економічного розвитку ЄС на період до 2020 року “Europe2020”, а саме однієї з її семи флагманських ініціатив  – “Цифровий порядок денний для Європи” (Digital agenda for Europe). Були розглянуті принципи розвитку України в цифровому просторі і основи розбудови цифрової економіки в рамках проекту “Цифрова адженда України-2020”.

 

Також дивіться інші новини

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *