Зустріч тренерів відкритих даних програми “Створення національної мережі тренерів відкритих даних”

130-31 серпня 2017 року в Одесі відбулася зустріч тренерів відкритих даних програми “Створення національної мережі тренерів відкритих даних” з метою поширення досвіду міст щодо оприлюднення публічної інформації у форматі відкритих даних та обговорення можливостей подальшої співпраці. Програма “Створення національної мережі тренерів відкритих даних” підтримується Державним агентством з питань електронного урядування України за участі проекту USAID/UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах” та Фонду “Євразія” у партнерстві з фондом “Східна Європа” та Open Data Institute, Лондон.

Під час заходу учасники обговорили здобутки у сфері відкритих даних, виклики, які виникли під час роботи в містах, перспективи розвитку відкритих даних та визначили основні завдання для Національної мережі тренерів з відкритих даних до жовтня 2018 року. У заході взяв участь
Ю.Б. Пігарєв, завідувач кафедри електронного урядування та інформаційних систем ОРІДУ НАДУ при Президентові України, науковий керівник  лабораторії «Інноваційних  технології в електронному врядуванні» єдиного навчального комплексу «Лабораторія інноваційних технологій  електронного врядування» в межах програми EGAP.

Також дивіться інші новини

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *