ТРЕНІНГ З Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ ДЛЯ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ ОДЕЩИНИ У РАМКАХ ПРОГРАМИ EGAP «ЕЛЕКТРОННЕ ВРЯДУВАННЯ ЗАДЛЯ ПІДЗВІТНОСТІ ВЛАДИ ТА УЧАСТІ ГРОМАДИ»

114 травня 2018 року в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні розпочався п’ятиденний тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Одеської області.  Серед слухачів представники Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради, Одеської, Біляївської, Южненської та Чорноморської міських рад, районних державних адміністрацій (Арцизська, Балтська, Біляївська, Болградська, Роздільнянська, Татарбунарська, Тарутинська, Савранська, Захарівська, Подільська, Овідіопольська ) та сільських рад.

У проведенні тренінгу задіяні фахівці у сфері електронного урядування та електронної демократії з закладів вищої освіти м. Одеса, Одеської міської ради, Одеської державної обласної адміністрації та комунального підприємства «Обласний інформаційно-аналітичний центр» та проекту EGAP.

Робота тренінгу триватиме до 18 травня 2018 року. Після проведення підсумкових тестувань з розглянутих тем слухачі отримують відповідні сертифікати.

Також дивіться інші новини