ТРЕНІНГ З Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ ДЛЯ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ ОДЕЩИНИ У РАМКАХ ПРОГРАМИ EGAP «ЕЛЕКТРОННЕ ВРЯДУВАННЯ ЗАДЛЯ ПІДЗВІТНОСТІ ВЛАДИ ТА УЧАСТІ ГРОМАДИ»

102 липня 2018 року в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні розпочнеться п’ятиденний тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Одеської області.

У проведенні тренінгу візьмуть участь провідні фахівці у сфері електронного урядування та електронної демократії з закладів вищої освіти м. Одеса, Одеської міської ради, Одеської державної обласної адміністрації та комунального підприємства «Обласний інформаційно-аналітичний центр» та проекту EGAP.

Робота тренінгу триватиме до 06 липня 2018 року. Після проведення підсумкових тестувань з розглянутих тем слухачі отримують відповідні сертифікати.

Також дивіться інші новини