ЗАПРОВАДЖУЄМО ФАКУЛЬТАТИВНІ УНІВЕРСИТЕТСЬКІ КУРСИ У СФЕРІ ЕЛЕКТРОННОГО УРЯДУВАННЯ ТА ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕМОКРАТІЇ

IMG_20180621_144804Одним з пріоритетним напрямком швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» є запровадження факультативних університетських курсів у сфері електронного урядування та електронної демократії.

21 червня 2018 року відбулася експертна зустріч учасників програми EGAP з науково-педагогічними працівниками закладів вищої освіти в м. Одеса на базі центру інновацій в електронному врядуванні Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова. На зустрічі були присутні фахівці більш ніж 10 закладів вищої освіти м. Одеса.

Учасників експертної зустрічі привітав ректор ОНАЗ ім. О.С. Попова, професор Петро Петрович Воробієнко. Модератором зустрічі виступив Андрій Іванович Семенченко, професор, координатор компоненти 2 «Розбудова потенціалу» програми EGAP.

Метою зустрічі було створення регіонального експертного середовища у сфері електронного урядування та електронної демократії на базі науково-педагогічних працівників  закладів вищої освіти м. Одеса.

В ролі спікерів зустрічі виступили: Андрій Іванович Семенченко «Підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації у сфері «Електронне урядування та електронна демократія», заступник директора Департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради Володимир Леонідович Попов «Е-урядування та е-демократія на місцевому рівні», Йорданка Томкова (Швейцарська Конфедерація) «Електронні навички».

В обговоренні  доповідей виступили: завідувач кафедри електронного урядування та інформаційних систем ОРІДУ НАДУ при Президентові України Юрій Борисович Пігарєв, директор інституту Економіки та менеджменту ОНАЗ ім. О.С. Попова Лоліта Анатоліївна Захарченко, декан Факультету морського права та менеджменту Національний університет «Одеська морська академія» Наталія Андріївна Савіна, доцент кафедри соціології та соціальних комунікацій ОНАЗ ім. О.С. Попова Ольга Сергіївна Павлова, завідувач кафедри комп‘ютерних та інформаційно-вимірювальних технологій Одеська державна академія технічного регулювання та якості Надія Феліксівна Казакова та інші.

Для координації дій була створена спільнота «Е-урядування та е-демократія в закладах освіти» (https://plus.google.com/u/0/communities/102783040408718258468).

Також дивіться інші новини