ТРЕНІНГ З Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ ДЛЯ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ ОДЕЩИНИ У РАМКАХ ПРОГРАМИ EGAP «ЕЛЕКТРОННЕ ВРЯДУВАННЯ ЗАДЛЯ ПІДЗВІТНОСТІ ВЛАДИ ТА УЧАСТІ ГРОМАДИ»

IMG_081102 червня 2018 року в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні розпочався черговий п’ятиденний тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Одеської області.

Серед слухачів представники Одеської обласної державної адміністрації, Одеської міської ради, фахівці Іванівського, Ізмаїльського, Арцизського, Татарбунарського та Болградського районів,  сільські голови  Балтського та Тарутинського районів.

У проведенні тренінгу задіяні фахівці у сфері електронного урядування та електронної демократії закладів вищої освіти м. Одеса, Одеської міської ради, перший сертифікований український тренер корпорації Google та експерти проекту EGAP.

Робота тренінгу триватиме до 06 червня 2018 року. Після проведення підсумкових тестувань з розглянутих тем слухачі отримують відповідні сертифікати.

Також дивіться інші новини