Виїзні заняття

317 вересня 2018 року В Одеській міській раді (вул. Косовська, 2-Д) були проведені виїзні семінарські заняття для слухачів 3 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування, які навчаються по магістерської програми за спеціальності “Державне управління” спеціалізації “Електронне урядування”.

Метою виїзного заняття було ознайомлення з практичним досвідом м. Одеси з використанням та впровадженням організаційних технологій розвитку електронного урядування та електронної демократії та громадських проектів мобілізації людських ресурсів за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій.

В семінарських заняттях прийняли участь фахівці департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради. Модератором зустрічі виступив Пігарєв Юрій Борисович, завідувач кафедри електронного управління та інформаційних систем інституту.

Попов Володимир Леонідович, заступник директора департаменту інформації та зв’язків з громадськістю детально розповів про досвід запровадження організаційних технологій розвитку електронного урядування та електронної демократії в м. Одеса. Була надана стисла інформація про відповідні інформаційні ресурси. Особливу увагу було приділено проблемі захисту конфіденційної інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах, процесам отримання сертифікації та експертних висновків.

Активну участь у обговорені взяли участь слухачі 3 курсу. Бузиновський Юрій Олегович (начальник  відділу комп’ютеризації департаменту фінансів Вінницької міської ради) розповів про досвід  м. Вінниця, а Кухарська Яна Олегівна (завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Очаківської міської ради Миколаївської області) доповіла про досвід у цьому секторі е-урядування та е-демократії у м. Очаків.

Начальник управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Одеській області Дятловський Володимир Васильович детальніше зупинився на організаційно-правових та методичних  аспектах захисту державних інформаційних ресурсів, у тому числі у технологічній площині.

Також дивіться інші новини