Публічний захист магістерських робіт випускників 2019 року факультету публічного управління та адміністрування (спеціальність “Публічне управління та адміністрування “, спеціалізація “Електронне урядування”)

206 та 07 лютого 2019 року в рамках державної атестації випускників 2019 факультету публічного управління та адміністрування (спеціальність “Публічне управління та адміністрування “, спеціалізація “Електронне урядування”) відбувся публічний захист магістерських робіт. На розгляд членам державної екзаменаційної комісії були представлені наступні роботи:

Бузиновський Юрій Олегович, «Впровадження цифрових технологій у діяльність публічних органів влади в аспекті надання послуг (на прикладі м. Вінниця)», науковий керівник – к.політ.н., доцент кафедри електронного урядування та інформаційних систем Куспляк І.С.;

Деревич Марина Аврамівна, «Імплементація електронних петицій, як інструменту електронної демократії (на прикладі міст обласного значення Південного регіону України)», науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри електронного урядування та інформаційних систем Макарова І.О.;

Дерев’янко Микола Миколайович, «Механізми формування та реалізації сервісно-орієнтованої держави», науковий керівник – к.політ.н., доцент кафедри електронного урядування та інформаційних систем Куспляк І.С.;

Дехтяр Володимир Олексійович, «Напрями та перспективи впровадження інформаційних технологій галузі охорони здоров’я: організаційно-управлінський аспект», науковий керівник – к.ф.-м.н., доцент, завідувач кафедри електронного урядування та інформаційних систем Пігарєв Ю.Б.;

Дятловський Володимир Васильович, «Захист інформації в інформаційно телекомунікаційних системах органів публічної влади: організаційно-методичний аспект», науковий керівник – к.ф.-м.н., доцент, завідувач кафедри електронного урядування та інформаційних систем Пігарєв Ю.Б.;

Константіновський Володимир Андрійович, «Захист державних інформаційних ресурсів у сфері хмарних обчислень», науковий керівник – к.ф.-м.н., доцент, завідувач кафедри електронного урядування та інформаційних систем Пігарєв Ю.Б.;

Криштофор Ольга Миколаївна, «Облік публічної інформації на регіональному рівні: інформаційний аспект», науковий керівник – к.ф.-м.н., доцент, завідувач кафедри електронного урядування та інформаційних систем Пігарєв Ю.Б.;

Кухарська Яна Олегівна, «Механізми електронної демократії як спосіб взаємодії громадян з владою (на прикладі Миколаївської області)», науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри електронного урядування та інформаційних систем Макарова І.О.;

Магдич Іван Юрійович,    «Геоінформаційні технології та веб-картографія у публічному управлінні на регіональному рівні», науковий керівник – к.ф.-м.н., доцент, завідувач кафедри електронного урядування та інформаційних систем Пігарєв Ю.Б.;

Телегіна Лідія Володимирівна, «Впровадження ІТ-технологій у роботу служб управління персоналом у державних органах (на прикладі Південного офісу Держаудитслужби м. Одеса)», к.т.н., доцент кафедри електронного урядування та інформаційних систем Макарова І.О.;

Тимощук Олег Володимирович, «Соціальні мережі як інструмент електронної демократії (на прикладі Херсонської області)», науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри електронного урядування та інформаційних систем Макарова І.О.;

Фокін Олексій Костянтинович, «Інструменти та технології електронного урядування для взаємодії між владою та бізнесом», науковий керівник – к.політ.н., доцент кафедри електронного урядування та інформаційних систем Куспляк І.С.;

Шаповал Ігор Вікторович, «Використання геоінформаційних технологій у розвитку території», науковий керівник – к.політ.н., доцент кафедри електронного урядування та інформаційних систем Куспляк І.С.;

Шаповал Сергій Семенович, «Запровадження механізмів та сервісів електронного урядування для надання адміністративних послуг», науковий керівник – к.політ.н., доцент кафедри електронного урядування та інформаційних систем Куспляк І.С.

Усі випускники спеціалізації “Електронне урядування” успішно захистили свої магістерські дослідження. Десять робот були оцінені членам державної екзаменаційної комісії відміткою “відмінно”, інші – відміткою “добре”. Відмінні оцінки отримали наступні випускники: Бузиновський Юрій Олегович, Деревич Марина Аврамівна, Дерев’янко Микола Миколайович, Дехтяр Володимир Олексійович, Дятловський Володимир Васильович, Константіновський Володимир Андрійович, Криштофор Ольга Миколаївна, Кухарська Яна Олегівна, Магдич Іван Юрійович та Тимощук Олег Володимирович.

Також дивіться інші новини