Підводимо підсумки тренінгу «Цифрові інструменти Google в роботі публічного службовця»

1В період з 20 по 23 травня 2019 року в рамках багаторічної співпраці з ТОВ «Сі Еф Сі Консалтинг Компані» та плану роботи лабораторії інновацій в електронному урядуванні Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та за підтримки Google Україна проводився спільний захід у форматі тренінгу щодо підвищення рівня цифрових навичок серед публічних службовців – слухачів заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування. Захід проводився в рамках вивчення факультативної дисципліни «Цифрові технології в публічному управлінні». У заході прийняли участь 53 слухача заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування. Слухачі отримали методичне забезпечення у вигляді сайту навчальної дисципліни (онлайновий зошит).

За цей час в рамках самостійної роботи слухачі виконали 10 завдань з наступних напрямків:

  • віртуальна кімната в Google Клас для дисципліни/напряму діяльності; (власна — роль викладача/організатора + необхідні навички: створення запитань, організація дискусії, додавання завдань на спільне редагування, створення копії для кожного студента, виставлення оцінок, приватна комунікація з учасниками, збір завдань на Диск Google викладача);
  • опанування можливостей Диску Google: вивчення рівнів доступу (спільне редагування, коментування об’єктів, доступи для перегляду за посиланням і для конкретних користувачів), створення власних Документів, Презентацій, Малюнків, Таблиць, Календарів, Форм опитування й тестування; використання доповнень до об’єктів Google Диску.

38 слухачів (72 % від загальної кількості слухачів)  виконали від 80 до 100 % завдань, при цьому 27 слухачів (51 %) виконали усі завдання у повному обсязі і отримали максимальні бали. Тільки 4 слухача виконали завдання на 60 %. Можна стверджувати, що дуже добрі показники за такий короткий проміжок часу. Такі показники не були досягнуті  науково-педагогічними працівниками інституту у 2016 році.

Також дивіться інші новини