Обговорюємо обрання тем магістерських досліджень

04 червня 2020 року о 20.00 відбулася зустріч науково-педагогічних працівників кафедри електронного урядування та інформаційних систем із слухачами магістерської програми підготовки зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», які будуть опанувати спеціалізований блок «Електронне урядування». Зустріч було організована та проведена у он-лайновому режимі з використанням додатку Google Meet. До початку зустрічі слухачі отримали стислу характеристику кожного викладача кафедри із зазначенням наукових інтересів викладача та необхідних даних для проведення електронних комунікацій. Крім того, слухачі мали нагоду заздалегідь опрацювати запропоновані напрямки та піднапрямки майбутніх магістерських досліджень з урахуванням стратегічних напрямків розвитку електронного урядування в Україні.

Метою зустрічі було ознайомлення викладачів кафедри зі слухачами факультету публічного управління та адміністрування заочного форми навчання та обговорення підходів щодо формулювання тем магістерських досліджень на основі попереднього опрацьовування напрямків проблемного поля «Електронне урядування».

Під час зустрічі відбулося знайомство слухачів з науково-педагогічними працівниками кафедри, була надана нагода задавати слухачам питання до них з метою більш детальнішого уточнення наукових інтересів викладачів.

Завідувач кафедри Ю. Пігарєв та декан факультету публічного управління та адміністрування І. Куспляк зосередили увагу на особливостях написання магістерської роботи з урахуванням політики академічної доброчесності.

Слухачка Н. Бойко поділилася досвідом, як вона за допомогою цифрових комунікацій з майбутнім керівником магістерського дослідження прийшла до вибору напрямку та формулюванню теми магістерської роботи з урахуванням актуальності, об’єкту та предмету дослідження.

Завідувач кафедри Ю. Пігарєв запропонував алгоритм формулювання теми магістерської роботи на основі обрання об’єкту та предмету дослідження та її актуальності.

Для оперативного обговорення тем магістерських робіт слухачів з майбутніми керівниками магістерських досліджень рекомендовано використовувати різні інструменти цифрових комунікацій.

Реєстрація проектів тем буде здійснюватися за допомогою спеціально розробленого замовлення на базі інструменту Google Forms.

На при кінці науково-педагогічні працівники кафедри побажали слухачам успіхів у написанні магістерської роботи.

Також дивіться інші новини